تا زيندووم له ڕيشه دانابڕێم/ تا زنده هستم از ريشه نخواهم بريد

براي همه ي دوستان!
در چند روز گذشته بسياري از دوستان نگران اين موضوع بوده و هستند که گويا، سانسور سخنان من در سمينار “يک سال پس از توافقنامه ي کومله و دمکرات، مقدمه اي شده است براي دوري گزيني من از اين دو حزب.
با وجود آنکه مخالف هرگونه “سانسور” بوده و “انتقاد” را در هر سطحي حق خود مي دانم اما تا زنده ام “کردستان” را تمام وجود و “دمکرات” و “کومله” را راست و چپ آرزوها و آرمان خود مي دانم.(منظورم از کومله و دمکرات، تمامي هستي و موجوديتي به اين دو نام است)…..البته خود را جداي از تمامي کوشندگان و مبارزان راه آزادي کردستان نيز در هر جامه و با هر نامي ندانسته و نمي دانم….
بو هه موو هاورييانم!
له ماوه ي چه ند روژي رابردوودا، زوريه ک له هاورييانم نيگه راني ئه وه بوونه که گوايه من له “کومه له” و ديموکرات” تووره بووم و ئيتر به زمانيکي تر “قه ند که وتووته ئاو”.
سه ره راي ئه وه ي که دژي هه ر چه شنه “سانسوريک”م و “ره خنه گرتن” به سه ره تاييترين مافي خوم ئه زانم، به لام تا هه ميشه ي ژيانم، کوردستان به دل و گياني خوم و “ديموکرات و کومه له” به راست و چه پي وجوودم ئه زانم.(مه به ستم هه موو کومه له و ديموکراته که له ژير ئه م نيوه دا خه بات ئه که ن). ئه لبه ت هه رگيز خويشم به جيا نه زانيوه و نايزانم له هه موو تيکوشه ران و خه باتگيراني ريگاي رزگاري کوردستان به هه ر نيويک و له هه ر ليباسک دا….

اين روزها همه چيز…

بهزاد خوشحالی

پیام نسل ما

بهزاد خوشحالی

کليد آرامش

بهزاد خوشحالی

از “جمهوری ولایی” به ” حاکمیت سپاه”ی

بهزاد خوشحالی

تحولات سوریە و استراتژی‌های جهانی و منطقەای – برنامەی روزنه – Tishk TV

بهزاد خوشحالی

“جبهه‌ی متحد کردستان”، “کانون قدرت” احزاب کردستانی

بهزاد خوشحالی

“خوشا به حال ما که در نبرد بزرگ، به آغوش مرگ خواهیم رفت و رویاروی تندیس خورشید آزادی، در خاک آرام خواهیم گرفت”

بهزاد خوشحالی

تداوم حرکت پیوستەی کردها در پروسەی سیاسی و قانونی ترکیه؛

بهزاد خوشحالی

کوردستان و اسراییل، شیطان داخلی و خارجی جمهوری اسلامی

دیدگاه خود را بنویسید